Bizden Haberler

 

 

Özen Yufka & Sintad Yufka
 Cüneytbey Mh.642 Sk.N :11/5 Menderes /İzmir
 0232 782 18 00

360o Sanal Tur

 

 

 

Geleneksel Ev Lezzetinde !

 Değerli Ziyaretçilerimiz,
 
 1992 yılından günümüze sizlere lezzetli, sağlıklı ve kaliteli ürün sunmanın mutluluğu içindeyiz. Sizleri de bu süre içerisinde yanımızda görmek, sizlerle birlikte çalışmak bize ayrı bir güç ve çalışma şevki vermiştir. Bu da size kusursuz hizmet sunmamız ve kalite ilkemizden hiçbir zaman ödün vermememiz gerektiğini göstermiştir.
 
 Özellikle şunu belirtmek isteriz ki; bizim firmamızın amacı çok üretmek değil, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kaliteye gereken önemi vermektir.
 
 En büyük gururumuz siz müşterilerimizin bize güvenmeniz ve ayrıcalıklı davranmanız bizi daha da çok yüceltmektedir.
 
 Günümüzde; sektörümüzü ilgilendiren tüm teknolojik yenilikleri yakından takip etmekle birlikte; her zaman doğal haliyle, geleneksel ev lezzetinin bozulmamasına itina göstererek SİNTAD YUFKA 'yı siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam etmekteyiz.
 
 
 Satış ağımız ve satış sonrası hizmetlerimiz bu geniş alandaki en uç noktaya kadar ve siparişleriniz hiçbir zaman aksatılmadan eksiksiz karşılanacaktır. Biz bu sözü SİNTAD YUFKA olarak veriyoruz. Teminatımız da geçmişimizdeki parlak, sorunsuz servisimiz ve müşteri memnuniyetimizdir.Resimler..

 

Özen Yufka, Sintad Yufka Ailesi Menderes / İzmir

Geleneksel Ev Yapımı Lezzetinde !